| Dana 20.01.2026 ima 4 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Kuća, Beograd, Zemun Altina | 430000 EUR | 419900 EUR | -2.35% | Detalji |
| • Četvorosoban stan, Beograd, Cvetn ... | 550000 EUR | 530000 EUR | -3.64% | Detalji |
| Dana 19.01.2026 ima 6 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Višesoban stan, Beograd, Dorćol | 424000 EUR | 408000 EUR | -3.77% | Detalji |
| • Ugostiteljski objekat, Zrenjanin, ... | 698000 EUR | 633000 EUR | -9.31% | Detalji |
| • Dvoiposoban stan, Beograd, Stari G ... | 689900 EUR | 629900 EUR | -8.70% | Detalji |
| • Ugostiteljski objekat, Novi Sad, D ... | 830000 EUR | 797000 EUR | -3.98% | Detalji |
| • Poslovni prostor, Zrenjanin, Melen ... | 350000 EUR | 200000 EUR | -42.86% | Detalji |
| • Stambeno poslovni objekat, Zrenjan ... | 648000 EUR | 566000 EUR | -12.65% | Detalji |
| Dana 18.01.2026 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Četvorosoban stan, Beograd, Banov ... | 288150 EUR | 280000 EUR | -2.83% | Detalji |
| Dana 17.01.2026 ima 2 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Jednosoban stan, Beograd, Krunski ... | 140000 EUR | 136000 EUR | -2.86% | Detalji |
| • Kuća, Kragujevac, Centar | 250000 EUR | 220000 EUR | -12.00% | Detalji |
| Dana 16.01.2026 ima 6 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Dvoiposoban stan, Beograd, Zvezdar ... | 240000 EUR | 220000 EUR | -8.33% | Detalji |
| • Lokal, Beograd, Vojvode Vlahovića | 450000 EUR | 445000 EUR | -1.11% | Detalji |
| • Kuća, Beograd, Ripanj | 210000 EUR | 205000 EUR | -2.38% | Detalji |
| • Troiposoban stan, Beograd, Kalenić | 285000 EUR | 284000 EUR | -0.35% | Detalji |
| • Garsonjera, Beograd, Zvezdara Kluz | 240000 EUR | 220000 EUR | -8.33% | Detalji |
| Dana 15.01.2026 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Građevinsko zemljište, Zrenjanin ... | 13500 EUR | 12700 EUR | -5.93% | Detalji |
| Dana 14.01.2026 ima 5 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Trosoban stan, Beograd, Vidikovac | 279000 EUR | 269000 EUR | -3.58% | Detalji |
| • Dvosoban stan, Beograd, Kaluđerica | 72000 EUR | 68000 EUR | -5.56% | Detalji |