| Dana 26.12.2025 ima 3 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Građevinsko zemljište, Beograd, ... | 75400 EUR | 65000 EUR | -13.79% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Hram Sveto ... | 792000 EUR | 730000 EUR | -7.83% | Detalji |
| Dana 25.12.2025 ima 4 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Trosoban stan, Beograd, Centar - S ... | 1100000 EUR | 900000 EUR | -18.18% | Detalji |
| • Duplex, Beograd, Višnjička banja | 300000 EUR | 295000 EUR | -1.67% | Detalji |
| • Kuća, Beograd, Progar | 299000 EUR | 270000 EUR | -9.70% | Detalji |
| • Jednoiposoban stan, Beograd, Košu ... | 170000 EUR | 159500 EUR | -6.18% | Detalji |
| Dana 23.12.2025 ima 2 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Građevinsko zemljište, Zrenjanin ... | 150000 EUR | 115000 EUR | -23.33% | Detalji |
| • Trosoban stan, Vrnjačka Banja, Ce ... | 90000 EUR | 87000 EUR | -3.33% | Detalji |
| Dana 22.12.2025 ima 2 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Četvorosoban stan, Beograd, Đeram | 410000 EUR | 395000 EUR | -3.66% | Detalji |
| • Građevinsko zemljište, Beograd, ... | 130000 EUR | 88000 EUR | -32.31% | Detalji |
| Dana 20.12.2025 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Jednoiposoban stan, Beograd, Vidik ... | 189000 EUR | 187000 EUR | -1.06% | Detalji |
| Dana 18.12.2025 ima 5 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Trosoban stan, Beograd, Bogoslovija | 240000 EUR | 200000 EUR | -16.67% | Detalji |
| • Dvoiposoban stan, Beograd, Mirijevo | 134000 EUR | 130000 EUR | -2.99% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Lion | 204000 EUR | 199700 EUR | -2.11% | Detalji |
| • Četvorosoban stan, Beograd, Vračar | 499000 EUR | 485000 EUR | -2.81% | Detalji |
| • Četvorosoban stan, Beograd, Kruns ... | 499000 EUR | 485000 EUR | -2.81% | Detalji |
| Dana 17.12.2025 ima 3 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Poslovni prostor, Beograd, Palata ... | 155000 EUR | 145000 EUR | -6.45% | Detalji |
| • Građevinsko zemljište, Zrenjanin ... | 130000 EUR | 100000 EUR | -23.08% | Detalji |
| • Kuća, Beograd, Centar - Stari grad | 2000000 EUR | 1800000 EUR | -10.00% | Detalji |
| Dana 16.12.2025 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Jednosoban stan, Beograd, Dorćol ... | 130000 EUR | 109000 EUR | -16.15% | Detalji |