| Dana 26.11.2025 ima 2 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Dvosoban stan, Beograd, Padinska S ... | 52000 EUR | 50000 EUR | -3.85% | Detalji |
| • Kuća, Užice, Krčagovo | 190000 EUR | 185000 EUR | -2.63% | Detalji |
| Dana 25.11.2025 ima 4 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Kuća, Niš, Branko Bjegović | 185000 EUR | 175000 EUR | -5.41% | Detalji |
| • Dvosoban stan, Beograd, Novi Beogr ... | 195000 EUR | 189000 EUR | -3.08% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Južni bul ... | 210000 EUR | 205000 EUR | -2.38% | Detalji |
| • Poslovni prostor, Niš, Centar | 179850 EUR | 158000 EUR | -12.15% | Detalji |
| Dana 24.11.2025 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Kuća, Zrenjanin, Perlez | 27000 EUR | 25000 EUR | -7.41% | Detalji |
| Dana 20.11.2025 ima 6 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Dvosoban stan, Beograd, Crveni Krs ... | 240000 EUR | 230000 EUR | -4.17% | Detalji |
| • Dvoiposoban stan, Beograd, Crveni ... | 339900 EUR | 275900 EUR | -18.83% | Detalji |
| • Dvoiposoban stan, Beograd, Đeram | 339900 EUR | 275900 EUR | -18.83% | Detalji |
| • Građevinsko zemljište, Beograd, ... | 1000000 EUR | 849000 EUR | -15.10% | Detalji |
| • Kuća, Beograd, Konjarnik - Zvezdara | 1300000 EUR | 1100000 EUR | -15.38% | Detalji |
| • Dvosoban stan, Beograd, Mirijevo | 131450 EUR | 116254 EUR | -11.56% | Detalji |
| Dana 18.11.2025 ima 2 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Građevinsko zemljište, Prijepolj ... | 42000 EUR | 36750 EUR | -12.50% | Detalji |
| • Građevinsko zemljište, Zrenjanin ... | 25000 EUR | 23000 EUR | -8.00% | Detalji |
| Dana 17.11.2025 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Kuća, Beograd, Železnik | 229900 EUR | 210000 EUR | -8.66% | Detalji |
| Dana 16.11.2025 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Troiposoban stan, Beograd, Mirijevo | 195000 EUR | 190000 EUR | -2.56% | Detalji |
| Dana 15.11.2025 ima 6 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Višesoban stan, Niš, Čair | 217000 EUR | 204900 EUR | -5.58% | Detalji |
| • Kuća, Aleksinac, Centar | 270000 EUR | 250000 EUR | -7.41% | Detalji |