| Dana 24.03.2026 ima 20 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Dvoiposoban stan, Niš, Pravni fak ... | 172500 EUR | 150000 EUR | -13.04% | Detalji |
| • Višesoban stan, Niš, Centar | 206075 EUR | 201687 EUR | -2.13% | Detalji |
| • Građevinsko zemljište, Niš, Brz ... | 192300 EUR | 180959 EUR | -5.90% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Pravni fak ... | 277200 EUR | 265000 EUR | -4.40% | Detalji |
| • Građevinsko zemljište, Niš, Brz ... | 390350 EUR | 367360 EUR | -5.89% | Detalji |
| • Kuća, Beograd, Ada ciganlija | 79000 EUR | 75000 EUR | -5.06% | Detalji |
| • Lokal, Niš, Pantelej | 1190000 EUR | 950000 EUR | -20.17% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Palilula o ... | 319000 EUR | 311000 EUR | -2.51% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Profesorsk ... | 238500 EUR | 237500 EUR | -0.42% | Detalji |
| Dana 23.03.2026 ima 10 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Dvosoban stan, Niš, Duvanište | 113000 EUR | 111800 EUR | -1.06% | Detalji |
| • Lokal, Beograd, Novi Beograd Blok ... | 111000 EUR | 108000 EUR | -2.70% | Detalji |