imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Fažana, Valbandon

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja zemljišta Fažana, Valbandon

2
290 000 € 141 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

2063 m2

kat
10
170 000 € 281 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

604 m2

kat
1
265 000 € 261 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

1014 m2

kat
1
177 000 € 220 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

805 m2

kat
1
150 500 € 220 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

684 m2

kat
5
100 000 € 211 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

474 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup