Detaljna pretraga
1 - 9 od ukupno 9 oglasa - Prodaja kuća Fažana, Valbandon
2
290 000 €
4833 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
60 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, RUŠEVINA S GRAĐEVINSKIM ZEMLJIŠTEM, VALBANDON, FAŽANA, 2063 M2 Prodaje se stara kamena kuća površine...
PRODAJA, RUŠEVINA S GRAĐEVINSKIM ZEMLJIŠTEM, VALBANDON, FAŽA...
17
385 000 €
2348 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
164 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U naselju Valbandon svega 800m od plaže za kupanje na prodaju je starija kuća stambene površine 164m2 koja se ...
U naselju Valbandon svega 800m od plaže za kupanje na prodaj...
17
740 000 €
3083 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Valbandon objekt 240m2 sa 4 stambene jedinice, dvije u prizemlju i dvije na katu objekta.Svaki stan ima odvoje...
Valbandon objekt 240m2 sa 4 stambene jedinice, dvije u prize...
17
575 000 €
2614 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U Valbandonu nedaleko od Fažane na prodaju je samostojeća kuća stambene površine 220m2..Sastoji se od četiri ...
U Valbandonu nedaleko od Fažane na prodaju je samostojeća ku...
4
400 000 €
870 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
460 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA U IZGRADNJI, VALBANDON, 460 M2 Prodaje se kuća u izgradnji u Valbandonu. Svi priključci su na z...
PRODAJA, KUĆA U IZGRADNJI, VALBANDON, 460 M2 Prodaje se kuć...
17
870 000 €
3955 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Blizu Fažane i plaža na prodaju je ova lijepa villa sa bazenom stambene površine 220m2 a proteže se kroz pr...
Blizu Fažane i plaža na prodaju je ova lijepa villa sa baz...
17
830 000 €
2862 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
290 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom dijelu Valbandona samo 800m od plaže za kupanje u prodaji je samostojeća kuća sa 4 stambene jedinice...
U mirnom dijelu Valbandona samo 800m od plaže za kupanje u p...
16
950 000 €
2262 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
420 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, FAŽANA, 420 M2 Prodaje se lijepo uređena kuća u Valbandonu (Fažana) sa 6 lijepo opremljenih apa...
KUĆA, PRODAJA, FAŽANA, 420 M2 Prodaje se lijepo uređena kuća...
17
499 000 €
2079 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Fažana okolica ,mirna lokacija kuća 240m2 stambenog prostora, podrum,prizemlje i prvi kat.U podrumu su konoba ...
Fažana okolica ,mirna lokacija kuća 240m2 stambenog prostora...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
3-soban
4-soban