imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova Fažana, Valbandon

Detaljna pretraga

1 - 8 od ukupno 8 oglasa - Prodaja stanova Fažana, Valbandon

top
15
270 000 € 3553 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

76 m2

1. kat
12
320 000 € 2353 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

136 m2

2. kat
13
225 000 € 3571 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

63 m2

1. kat
10
312 000 € 4216 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

74 m2

1. kat
16
244 900 € 2721 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

90 m2

2. kat
15
405 000 € 2914 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

139 m2

2. kat
15
405 000 € 2914 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

139 m2

2. kat
13
270 000 € 3103 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

87 m2

2. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup