imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 4 od ukupno 4 oglasa za Fažana, Valbandon - Prodaja stanova - 3-SOBAN

top
15
270 000 € 3553 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

76 m2

1. kat
13
225 000 € 3571 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

63 m2

1. kat
10
312 000 € 4216 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

74 m2

1. kat
13
270 000 € 3103 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

87 m2

2. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup