Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 40 oglasa - Prodaja stanova Fažana
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
15
270 000 €
3553 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prekrasan stan u Vlabndonu na odličnoj lokaciji udaljen od plaže za kupanje svega 600m. Radi se o stanu na dvi...
Prekrasan stan u Vlabndonu na odličnoj lokaciji udaljen od p...
11
432 112 €
3757 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
115 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Vrhunski četverosoban stan prodaje se unutar ekskluzivnog zatvorenog stambenog kompleksa na atraktivnoj lokaci...
Vrhunski četverosoban stan prodaje se unutar ekskluzivnog za...
11
353 025 €
3756 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
94 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Premium trosoban stan prodaje se unutar ekskluzivnog zatvorenog stambenog kompleksa na izuzetno traženoj lokac...
Premium trosoban stan prodaje se unutar ekskluzivnog zatvore...
11
290 174 €
3869 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Moderan i funkcionalno osmišljen dvosoban stan prodaje se unutar ekskluzivnog zatvorenog stambenog kompleksa n...
Moderan i funkcionalno osmišljen dvosoban stan prodaje se un...
11
353 025 €
3756 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
94 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Smješten u modernom zatvorenom stambenom kompleksu, ovaj elegantan stan nudi spoj suvremenog dizajna, vrhunske...
Smješten u modernom zatvorenom stambenom kompleksu, ovaj ele...
11
290 174 €
3869 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten u kvalitetnom zatvorenom stambenom kompleksu, ovaj moderan stan nudi savršenu kombinaciju suvremenog ...
Smješten u kvalitetnom zatvorenom stambenom kompleksu, ovaj ...
11
395 000 €
4489 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Fažana Predivan stan smješten je na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici u blizini predivnih plaža, restor...
Istra, Fažana Predivan stan smješten je na odličnoj lokacij...
4
301 300 €
4367 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
69 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u Valbandonu, jednom od najpoželjnijih stambenih područja u blizini Fažane i Pula, ovaj kvalitetan pr...
Smješten u Valbandonu, jednom od najpoželjnijih stambenih po...
4
291 000 €
4217 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
69 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u Valbandonu, jednom od najtraženijih stambenih područja u blizini Fažane i Pula, ovaj kvalitetan pro...
Smješten u Valbandonu, jednom od najtraženijih stambenih pod...
17
540 000 €
6506 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
83 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaja prekrasnog dvoetažnog stana u Fažani na mirnoj lokaciji a opet u blizini plaže za kupanje. Stan se nal...
Prodaja prekrasnog dvoetažnog stana u Fažani na mirnoj lokac...
17
310 000 €
4079 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prodaja prekrasnog stana u Fažani na samo 300m od plaže za kupanje. Stambena površina 76m2 na dvije etaže. Ko...
Prodaja prekrasnog stana u Fažani na samo 300m od plaže za ...
15
355 000 €
4551 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
78 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Fažana prekrasan stan u novijoj gradnji stambene površine 78m2 udaljen od plaže za kupanje svega 400m. Nalaz...
Fažana prekrasan stan u novijoj gradnji stambene površine 7...
12
320 000 €
2353 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
136 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
2. kat
Istra | Prostran dvoetažni stan 136 m² u Valbandonu, novogradnja, blizu plaže i Fažane Na prodaju je prostran ...
Istra | Prostran dvoetažni stan 136 m² u Valbandonu, novogra...
13
225 000 €
3571 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
63 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se dvosoban stan na 1. katu – blizu plaže, spreman za useljenje! Zamislite da se budite uz miris mora,...
Prodaje se dvosoban stan na 1. katu – blizu plaže, spreman z...
17
550 000 €
5729 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
96 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Fažana U samom srcu jednog od najtraženijih mjesta na obali, Fažani, prodaje se moderan stan u novogr...
Istra, Fažana U samom srcu jednog od najtraženijih mjesta ...
10
312 000 €
4216 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Manja zgrada u Valbandonu sa svega tri stambene jedinice na mirnoj lokaciji udaljena 800m od plaže za kupanje...
Manja zgrada u Valbandonu sa svega tri stambene jedinice na...
7
326 000 €
4592 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
71 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se stan u prizemlju objekta površine 71m2 (sa vrtnom terasom i prkingom)a stambenog prostora 57m2, uda...
Prodaje se stan u prizemlju objekta površine 71m2 (sa vrtnom...
12
400 000 €
3279 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
122 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se stan u prizemlju objekta površine 122m2 (sa vrtnom terasom i prkingom)a stambenog prostora 79m2, ud...
Prodaje se stan u prizemlju objekta površine 122m2 (sa vrtno...
10
360 000 €
4737 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se stan na 1.katu objekta stambenog prostora 76m2, udaljen od plaže za kupanje svega 350m. Stan se sa...
Prodaje se stan na 1.katu objekta stambenog prostora 76m2, ...
9
275 000 €
4741 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodaje se stan na 1. katu objekta stambenog prostora 58m2, udaljen od plaže za kupanje svega 350m. Stan se s...
Prodaje se stan na 1. katu objekta stambenog prostora 58m2,...
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban