imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 10 od ukupno 10 oglasa za Fažana - Prodaja stanova - 4-SOBAN

11
432 112 € 3757 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana

115 m2

kat
11
353 025 € 3756 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana

94 m2

1. kat
11
353 025 € 3756 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana

94 m2

2. kat
17
540 000 € 6506 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana

83 m2

2. kat
17
550 000 € 5729 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana

96 m2

2. kat
15
590 000 € 4538 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana

130 m2

2. kat
14
365 000 € 4195 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana

87 m2

kat
16
244 900 € 2721 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

90 m2

2. kat
15
405 000 € 2914 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

139 m2

2. kat
15
405 000 € 2914 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon

139 m2

2. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup