Detaljna pretraga
21 - 40 od ukupno 40 oglasa - Prodaja stanova Fažana
Stranica 2 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
15
590 000 €
4538 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
130 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaje se stan na 2.katu objekta stambenog prostora 130m2, udaljen od plaže za kupanje svega 350m. Stan se sa...
Prodaje se stan na 2.katu objekta stambenog prostora 130m2, ...
14
365 000 €
4195 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prekrasan stan u Fažani na atraktivnoj lokaciji svega 200m od plaže za kupanje. Nalazi se u visokom prizemlju ...
Prekrasan stan u Fažani na atraktivnoj lokaciji svega 200m o...
16
244 900 €
2721 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
90 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
PRODAJA, STAN, VALBANDON, 3SS+DB, 90 M2 Prodaje se renoviran i funkcionalan stan na drugom katu manje stamben...
PRODAJA, STAN, VALBANDON, 3SS+DB, 90 M2 Prodaje se renovira...
14
399 000 €
3950 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
101 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prekrasan stan na prodaju u Fažani izuzetno kvalitetne gradnje. Mirna lokacija ,slijepa ulica, udaljenost od p...
Prekrasan stan na prodaju u Fažani izuzetno kvalitetne gradn...
12
385 000 €
4010 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
96 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Fažana stan u novogradnji na prodaju na 2. katu u mirnom dijelu , orijentiran prema zapadu sa većom terasom. U...
Fažana stan u novogradnji na prodaju na 2. katu u mirnom dij...
11
312 000 €
3467 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Fažana Predivan stan smješten je na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici u blizini predivnih plaža, restor...
Istra, Fažana Predivan stan smješten je na odličnoj lokacij...
17
780 000 €
6500 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
120 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U Fažani se prodaje luksuzni stan, smješten samo 80 metara od obale, s očaravajućim pogledom na more. Stan se ...
U Fažani se prodaje luksuzni stan, smješten samo 80 metara o...
16
780 000 €
6500 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
120 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Fažana, Istra Na prodaju je luksuzan stan, udaljen svega 80 metara od plaže, s očaravajućim pogledom na more....
Fažana, Istra Na prodaju je luksuzan stan, udaljen svega 80...
15
405 000 €
2914 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
139 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Fažana, okolica -- Prodajemo stan u novogradnji. Lokacijski idealno smještena zbog svoje odlične promet...
Istra, Fažana, okolica -- Prodajemo stan u novogradnji. Loka...
15
405 000 €
2914 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
139 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
7
250 000 €
4545 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
55 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Fažana Prilika! Prekrasan stan u viskom prizemlju okružen zelenilom na 500m od mora. - Stan se sastoj...
Istra, Fažana Prilika! Prekrasan stan u viskom prizemlju o...
11
348 000 €
4244 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Fažana Luksuzni stan u Fažani, u blizini plaže: Idealno za život ili turističko iznajmljivanje Ovaj p...
Istra, Fažana Luksuzni stan u Fažani, u blizini plaže: Idea...
13
270 000 €
3103 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STRA, VALBANDON -- Moderno uređen, prostran i osunčan stan u Fažani. -- Na mirnoj lokaciji, svega 5 minuta ud...
STRA, VALBANDON -- Moderno uređen, prostran i osunčan stan ...
16
189 000 €
3203 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, FAŽANA, 59 M2, 1SS+DB Prodaje se prostrani stan na traženoj lokaciji Fažana. Stan se sastoji o...
PRODAJA, STAN, FAŽANA, 59 M2, 1SS+DB Prodaje se prostrani s...
9
250 000 €
4464 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
56 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN, FAŽANA, 56 M2 Prodaje se stan površine 56 m2 u visokom prizemlju sa spremištem i parkirnim mje...
PRODAJA, STAN, FAŽANA, 56 M2 Prodaje se stan površine 56 m2...
17
240 000 €
3529 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
68 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U prodaji je prekrasan stan u Fažani na mirnoj lokaciji nedaleko od strogog centra grada i udaljen je svega 90...
U prodaji je prekrasan stan u Fažani na mirnoj lokaciji neda...
10
780 000 €
6500 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
120 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Ovaj moderan, predivan apartman koji će vas zainteresirati već na prvu, nalazi se na izuzetno atraktivnoj loka...
Ovaj moderan, predivan apartman koji će vas zainteresirati v...
11
620 000 €
6889 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
90 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Moderan, predivan apartman koji će vas zainteresirati već na prvu , nalazi se na izuzetno atraktivnoj lokaciji...
Moderan, predivan apartman koji će vas zainteresirati već na...
17
328 000 €
4049 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Fažana u mirnom dijelu naselja u neposrednoj blizini plaže za kupanje smjestio se ovaj luksuzan namješten sta...
Fažana u mirnom dijelu naselja u neposrednoj blizini plaže ...
14
300 000 €
3896 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Fažana stan u novijoj zgradi u prizemlju objeta ,ukupne stambene površine 78m2 sa dva parkirna mjesta i šupom ...
Fažana stan u novijoj zgradi u prizemlju objeta ,ukupne stam...
Stranica 2 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban