| Dana 15.05.2026 ima 26 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Kuća, Stara Pazova, Nova Pazova | 290000 EUR | 270000 EUR | -6.90% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Cara Duša ... | 305000 EUR | 266000 EUR | -12.79% | Detalji |
| • Građevinsko zemljište, Beograd, ... | 1000000 EUR | 950000 EUR | -5.00% | Detalji |
| • Kuća, Stara Pazova, Stara Pazova ... | 290000 EUR | 270000 EUR | -6.90% | Detalji |
| Dana 14.05.2026 ima 20 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Dvosoban stan, Beograd, Karaburma | 160000 EUR | 149900 EUR | -6.31% | Detalji |
| • Jednosoban stan, Beograd, Miljakov ... | 115000 EUR | 112000 EUR | -2.61% | Detalji |
| • Jednoiposoban stan, Beograd, Čuka ... | 140400 EUR | 129500 EUR | -7.76% | Detalji |
| • Kuća, Zrenjanin, Banatski Despoto ... | 40000 EUR | 38000 EUR | -5.00% | Detalji |
| • Trosoban stan, Vrnjačka Banja, Ce ... | 275000 EUR | 250000 EUR | -9.09% | Detalji |
| • Kuća, Zrenjanin, Stajićevo | 52000 EUR | 50000 EUR | -3.85% | Detalji |
| • Jednoiposoban stan, Beograd, Učit ... | 158700 EUR | 144270 EUR | -9.09% | Detalji |
| • Dvosoban stan, Beograd, Novi Beogr ... | 220000 EUR | 215000 EUR | -2.27% | Detalji |
| • Jednoiposoban stan, Beograd, Mirij ... | 120000 EUR | 115000 EUR | -4.17% | Detalji |
| • Jednoiposoban stan, Beograd, Učit ... | 161500 EUR | 146800 EUR | -9.10% | Detalji |
| • Dvoiposoban stan, Beograd, Učitel ... | 190000 EUR | 172730 EUR | -9.09% | Detalji |
| • Dvosoban stan, Beograd, Karaburma | 99000 EUR | 95000 EUR | -4.04% | Detalji |
| • Jednoiposoban stan, Stara Pazova, ... | 70000 EUR | 65000 EUR | -7.14% | Detalji |
| • Jednoiposoban stan, Beograd, Učit ... | 117900 EUR | 107180 EUR | -9.09% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Banovo brdo | 215000 EUR | 209000 EUR | -2.79% | Detalji |
| • Jednoiposoban stan, Beograd, Medak ... | 150000 EUR | 145000 EUR | -3.33% | Detalji |