Detaljna pretraga
21 - 40 od ukupno 42 oglasa - Prodaja kuća Fažana
Stranica 2 od 3
Natrag
1
2
3
Naprijed
12
1 500 000 €
4412 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
340 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na 5 minuta hoda do mora smjestila se ova moderna kuća sa tri stana i posebnim prostorom za zabavu. Grijanje ...
Na 5 minuta hoda do mora smjestila se ova moderna kuća sa tr...
6
407 000 €
1710 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
238 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova starija kuća smještena u samom srcu Fažane predstavlja izuzetnu priliku za sve one koji traže nekretninu s...
Ova starija kuća smještena u samom srcu Fažane predstavlja i...
17
575 000 €
2614 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U Valbandonu nedaleko od Fažane na prodaju je samostojeća kuća stambene površine 220m2..Sastoji se od četiri ...
U Valbandonu nedaleko od Fažane na prodaju je samostojeća ku...
17
1 140 000 €
6333 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Fažana, Istra: Ekskluzivna vila s očaravajućim pogledom na more i bazenom Otkrijte čaroliju Istre iz ove ek...
Fažana, Istra: Ekskluzivna vila s očaravajućim pogledom na m...
17
740 000 €
3274 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
226 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Fažana - Zapanjujuća moderna vila s prostranim vrtom na prodaju Smještena samo 1,5 km od mora u blizini Faž...
Fažana - Zapanjujuća moderna vila s prostranim vrtom na prod...
17
693 000 €
3726 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
186 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pula, Istra: Šarmantna višestambena rezidencija na prodaju Otkrijte priliku za kupnju višestambene kuće u Pul...
Pula, Istra: Šarmantna višestambena rezidencija na prodaju ...
17
595 000 €
3606 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
165 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Fažana: Elegantno imanje s dvojnom kućom i bazenom na prodaju Zavirite u miran, privatni raj s ovom ...
Istra, Fažana: Elegantno imanje s dvojnom kućom i bazenom na...
17
726 000 €
2305 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
315 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Fažana, Istra: Prostrana kuća s apartmanima blizu centra i plaža na prodaju Smještena samo 600 metara od ži...
Fažana, Istra: Prostrana kuća s apartmanima blizu centra i p...
4
400 000 €
870 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
460 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA U IZGRADNJI, VALBANDON, 460 M2 Prodaje se kuća u izgradnji u Valbandonu. Svi priključci su na z...
PRODAJA, KUĆA U IZGRADNJI, VALBANDON, 460 M2 Prodaje se kuć...
17
490 000 €
4712 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
104 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Lijepa prizemnica u Fažani na izuzetno dobroj lokaciji udaljena svega 200m od plaže za kupanje. Radi se o kući...
Lijepa prizemnica u Fažani na izuzetno dobroj lokaciji udalj...
17
870 000 €
2900 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Maštate li o Villi modernog dizajna sa velikim terasama i pogledom na more idealnim za opuštene doručke ? Ako ...
Maštate li o Villi modernog dizajna sa velikim terasama i po...
17
870 000 €
3955 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Blizu Fažane i plaža na prodaju je ova lijepa villa sa bazenom stambene površine 220m2 a proteže se kroz pr...
Blizu Fažane i plaža na prodaju je ova lijepa villa sa baz...
17
1 000 000 €
3226 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
310 m2
KUĆA
KUĆA
kat
FAŽANA-SAMOSTOJEĆA KUĆA NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI NA ČETIRI ETAŽE I PET STAMBENIH JEDINICA! Smještena je 500 me...
FAŽANA-SAMOSTOJEĆA KUĆA NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI NA ČETIRI ET...
17
830 000 €
2862 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
290 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom dijelu Valbandona samo 800m od plaže za kupanje u prodaji je samostojeća kuća sa 4 stambene jedinice...
U mirnom dijelu Valbandona samo 800m od plaže za kupanje u p...
16
950 000 €
2262 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
420 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, FAŽANA, 420 M2 Prodaje se lijepo uređena kuća u Valbandonu (Fažana) sa 6 lijepo opremljenih apa...
KUĆA, PRODAJA, FAŽANA, 420 M2 Prodaje se lijepo uređena kuća...
17
1 130 000 €
6278 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, VILLA, FAŽANA, ISTRA Prodajemo prekrasnu Villu u Fažani smještenu u masliniku s pogledom na more. Vi...
PRODAJA, VILLA, FAŽANA, ISTRA Prodajemo prekrasnu Villu u F...
17
499 000 €
2079 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Fažana okolica ,mirna lokacija kuća 240m2 stambenog prostora, podrum,prizemlje i prvi kat.U podrumu su konoba ...
Fažana okolica ,mirna lokacija kuća 240m2 stambenog prostora...
17
1 100 000 €
6111 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Fažana je smještena na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuta prema moru i predivnom otočju Brijuns...
Fažana je smještena na jugozapadnoj obali Istarskog poluoto...
17
2 200 000 €
7857 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Fažana luksuzna kuća s bazenom , jacuzzijem,liftom i krovnom terasom , 150m od plaža za kupanje. Izgrađena j...
Fažana luksuzna kuća s bazenom , jacuzzijem,liftom i krovno...
17
720 000 €
2000 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
360 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Fažana Kuća 36m2 stambenog prostora, dobra lokacija ,udaljenost od plaže za kupanje 600m. Zemljište 620m2 ,ogr...
Fažana Kuća 36m2 stambenog prostora, dobra lokacija ,udaljen...
Stranica 2 od 3
Natrag
1
2
3
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban