Detaljna pretraga
21 - 25 od ukupno 25 oglasa za Fažana - Prodaja stanova - 3-SOBAN
Stranica 2 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
9
250 000 €
4464 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
56 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN, FAŽANA, 56 M2 Prodaje se stan površine 56 m2 u visokom prizemlju sa spremištem i parkirnim mje...
PRODAJA, STAN, FAŽANA, 56 M2 Prodaje se stan površine 56 m2...
17
240 000 €
3529 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
68 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U prodaji je prekrasan stan u Fažani na mirnoj lokaciji nedaleko od strogog centra grada i udaljen je svega 90...
U prodaji je prekrasan stan u Fažani na mirnoj lokaciji neda...
10
780 000 €
6500 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
120 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Ovaj moderan, predivan apartman koji će vas zainteresirati već na prvu, nalazi se na izuzetno atraktivnoj loka...
Ovaj moderan, predivan apartman koji će vas zainteresirati v...
17
328 000 €
4049 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Fažana u mirnom dijelu naselja u neposrednoj blizini plaže za kupanje smjestio se ovaj luksuzan namješten sta...
Fažana u mirnom dijelu naselja u neposrednoj blizini plaže ...
14
300 000 €
3896 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Fažana stan u novijoj zgradi u prizemlju objeta ,ukupne stambene površine 78m2 sa dva parkirna mjesta i šupom ...
Fažana stan u novijoj zgradi u prizemlju objeta ,ukupne stam...
Stranica 2 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
3-soban
[x]
Fažana
[x]