| Dana 17.04.2026 ima 9 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Dvosoban stan, Beograd, Centar - S ... | 299900 EUR | 299000 EUR | -0.30% | Detalji |
| • Građevinsko zemljište, Niš, Tro ... | 29000 EUR | 25000 EUR | -13.79% | Detalji |
| • Višesoban stan, Beograd, Banovo b ... | 285000 EUR | 284795 EUR | -0.07% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Hram Sveto ... | 259000 EUR | 255000 EUR | -1.54% | Detalji |
| • Kuća, Zrenjanin, Perlez | 27000 EUR | 25000 EUR | -7.41% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Knez Mihai ... | 406000 EUR | 399000 EUR | -1.72% | Detalji |
| • Četvorosoban stan, Beograd, Žarkovo | 268900 EUR | 268000 EUR | -0.33% | Detalji |
| Dana 16.04.2026 ima 18 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Četvorosoban stan, Beograd, Centa ... | 530000 EUR | 490000 EUR | -7.55% | Detalji |
| • Jednoiposoban stan, Beograd, Cerak | 125000 EUR | 122000 EUR | -2.40% | Detalji |
| • Građevinsko zemljište, Užice, K ... | 8000 EUR | 6000 EUR | -25.00% | Detalji |
| • Četvorosoban stan, Beograd, Đeram | 390000 EUR | 385000 EUR | -1.28% | Detalji |
| • Kuća, Sombor, Centar | 95000 EUR | 90000 EUR | -5.26% | Detalji |
| • Dvoiposoban stan, Beograd, Banovo ... | 275000 EUR | 269000 EUR | -2.18% | Detalji |
| • Dvoiposoban stan, Sombor, Selenča | 90000 EUR | 85000 EUR | -5.56% | Detalji |
| • Četvorosoban stan, Beograd, Zemun ... | 323400 EUR | 323000 EUR | -0.12% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Cerak | 143000 EUR | 138000 EUR | -3.50% | Detalji |
| • Troiposoban stan, Beograd, Andrić ... | 450000 EUR | 435000 EUR | -3.33% | Detalji |
| • Dvosoban stan, Beograd, Centar - S ... | 300000 EUR | 299000 EUR | -0.33% | Detalji |
| • Poslovni prostor, Beograd, Rvati | 75000 EUR | 60000 EUR | -20.00% | Detalji |
| • Kuća, Zrenjanin, Žitište | 40000 EUR | 35000 EUR | -12.50% | Detalji |