| Dana 24.04.2026 ima 6 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Trosoban stan, Beograd, Pašino brdo | 234000 EUR | 230000 EUR | -1.71% | Detalji |
| • Kuća, Kragujevac, Šumarice | 179000 EUR | 175000 EUR | -2.23% | Detalji |
| • Dvoiposoban stan, Beograd, Južni ... | 240000 EUR | 235000 EUR | -2.08% | Detalji |
| • Četvorosoban stan, Beograd, Karab ... | 240000 EUR | 230000 EUR | -4.17% | Detalji |
| • Dvosoban stan, Beograd, Jakovo | 124470 EUR | 102700 EUR | -17.49% | Detalji |
| Dana 23.04.2026 ima 8 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Trosoban stan, Beograd, Centar - S ... | 406000 EUR | 399000 EUR | -1.72% | Detalji |
| • Višesoban stan, Beograd, Novi Beo ... | 360000 EUR | 340000 EUR | -5.56% | Detalji |
| • Dvosoban stan, Beograd, Crveni Krs ... | 195000 EUR | 190000 EUR | -2.56% | Detalji |
| • Četvorosoban stan, Beograd, Novi ... | 699000 EUR | 685000 EUR | -2.00% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Zvezdarska ... | 210000 EUR | 195000 EUR | -7.14% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Žarkovo | 183000 EUR | 173000 EUR | -5.46% | Detalji |
| • Kuća, Zrenjanin, Mičkei | 58000 EUR | 56000 EUR | -3.45% | Detalji |
| Dana 22.04.2026 ima 6 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Kuća, Beograd, Zemun Pregrevica | 1496000 EUR | 1190000 EUR | -20.45% | Detalji |
| • Građevinsko zemljište, Beograd, ... | 22000 EUR | 18500 EUR | -15.91% | Detalji |
| • Poslovni prostor, Stara Pazova, St ... | 4500000 EUR | 3100000 EUR | -31.11% | Detalji |
| • Dvosoban stan, Beograd, Dorćol | 355000 EUR | 345000 EUR | -2.82% | Detalji |
| • Trosoban stan, Beograd, Bežanijsk ... | 233900 EUR | 233883 EUR | -0.01% | Detalji |
| • Trosoban stan, Novi Sad, Salajka | 162000 EUR | 160000 EUR | -1.23% | Detalji |
| Dana 21.04.2026 ima 10 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Dvosoban stan, Beograd, Karaburma | 153000 EUR | 149000 EUR | -2.61% | Detalji |