Detaljna pretraga
41 - 60 od ukupno 98 oglasa - Prodaja nekretnina Fažana
Stranica 3 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
11
312 000 €
3467 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Fažana Predivan stan smješten je na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici u blizini predivnih plaža, restor...
Istra, Fažana Predivan stan smješten je na odličnoj lokacij...
5
400 000 €
847 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
472 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Fažana, prodajemo parcelu 470m2 u Fažani s projektom. Fažana svojim prekrasno uređenim plažama i šetni...
Istra, Fažana, prodajemo parcelu 470m2 u Fažani s projektom...
11
800 000 €
954 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
839 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Fažana, Parcela na korak od mora u Fažani s projektom. Fažana svojim prekrasno uređenim plažama i šetn...
Istra, Fažana, Parcela na korak od mora u Fažani s projekto...
17
850 000 €
4250 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Hrvatska, Istra, Fažana Ova prekrasna kuća smještena je na mirnoj lokaciji u Fažani, mjestu koji odiše prirod...
Hrvatska, Istra, Fažana Ova prekrasna kuća smještena je na ...
17
1 142 000 €
6344 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Fažana Smještena u simpatičnoj Fažani na prodaji je ova prekrasna vila udaljena samo 700 metara od mor...
Istra, Fažana Smještena u simpatičnoj Fažani na prodaji je ...
17
390 000 €
2349 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
166 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, Fažana Kuća se nalazi u mjestu udaljeno tek nekoliko minuta vožnje od centra grada Pule i okoln...
Istra, Pula, Fažana Kuća se nalazi u mjestu udaljeno tek n...
17
780 000 €
4216 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
185 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Fažana, okolica Ova prekrasna kuća smjestila se na odličnoj, mirnoj lokaciji svega par minuta vožnje ...
Istra, Fažana, okolica Ova prekrasna kuća smjestila se na ...
17
740 000 €
3274 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
226 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Fažana, okolica Ova prekrasna vila smjestila se nedaleko od Fažane, udaljena svega 1,5km od mora. Smje...
Istra, Fažana, okolica Ova prekrasna vila smjestila se neda...
17
780 000 €
6500 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
120 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U Fažani se prodaje luksuzni stan, smješten samo 80 metara od obale, s očaravajućim pogledom na more. Stan se ...
U Fažani se prodaje luksuzni stan, smješten samo 80 metara o...
16
780 000 €
6500 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
120 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Fažana, Istra Na prodaju je luksuzan stan, udaljen svega 80 metara od plaže, s očaravajućim pogledom na more....
Fažana, Istra Na prodaju je luksuzan stan, udaljen svega 80...
15
405 000 €
2914 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
139 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Fažana, okolica -- Prodajemo stan u novogradnji. Lokacijski idealno smještena zbog svoje odlične promet...
Istra, Fažana, okolica -- Prodajemo stan u novogradnji. Loka...
15
405 000 €
2914 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
139 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
7
250 000 €
4545 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
55 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Fažana Prilika! Prekrasan stan u viskom prizemlju okružen zelenilom na 500m od mora. - Stan se sastoj...
Istra, Fažana Prilika! Prekrasan stan u viskom prizemlju o...
4
400 000 €
847 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
472 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Fažana Prodaje se odlična parcela od 470m2 u Fažani s projektom. Fažana svojim prekrasno uređenim pla...
Istra, Fažana Prodaje se odlična parcela od 470m2 u Fažani...
6
800 000 €
954 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
839 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Fažana Prodaje se parcela s projektom na korak od mora u Fažani. Fažana je poznato turističko mjesto s...
Istra, Fažana Prodaje se parcela s projektom na korak od mo...
17
1 260 000 €
4565 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
276 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Fažana, okolica Na prodaju je ova fantastčna luksuzna villa u okolici šarmantne Fažane. Smještena je n...
Istra, Fažana, okolica Na prodaju je ova fantastčna luksuzn...
11
348 000 €
4244 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Fažana Luksuzni stan u Fažani, u blizini plaže: Idealno za život ili turističko iznajmljivanje Ovaj p...
Istra, Fažana Luksuzni stan u Fažani, u blizini plaže: Idea...
13
270 000 €
3103 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STRA, VALBANDON -- Moderno uređen, prostran i osunčan stan u Fažani. -- Na mirnoj lokaciji, svega 5 minuta ud...
STRA, VALBANDON -- Moderno uređen, prostran i osunčan stan ...
1
265 000 €
261 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
1014 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se građevinsko zemljište od 1014 m2 u Valbandonu na mirnoj lokaciji. Na zemljištu se nalazi voda, s...
Prodaje se građevinsko zemljište od 1014 m2 u Valbandonu na ...
17
740 000 €
3083 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Valbandon objekt 240m2 sa 4 stambene jedinice, dvije u prizemlju i dvije na katu objekta.Svaki stan ima odvoje...
Valbandon objekt 240m2 sa 4 stambene jedinice, dvije u prize...
Stranica 3 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban