| Dana 29.06.2024 ima 2 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Kuća, Niš, Donja Vrežina | 190000 EUR | 180000 EUR | -5.26% | Detalji |
| Dana 22.06.2024 ima 2 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Jednoiposoban stan, Raška, Kopaonik | 69000 EUR | 47000 EUR | -31.88% | Detalji |
| Dana 21.06.2024 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| Dana 18.06.2024 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Građevinsko zemljište, Vrnjačka ... | 305000 EUR | 299000 EUR | -1.97% | Detalji |
| Dana 14.06.2024 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Trosoban stan, Beograd, Savski trg | 220000 EUR | 210000 EUR | -4.55% | Detalji |
| Dana 11.06.2024 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Kuća, Zrenjanin, Botoš | 70000 EUR | 50000 EUR | -28.57% | Detalji |
| Dana 01.06.2024 ima 4 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Kuća, Niš, Trošarina | 240000 EUR | 200000 EUR | -16.67% | Detalji |
| • Kuća, Niš, Merošina | 87600 EUR | 80000 EUR | -8.68% | Detalji |
| Dana 31.05.2024 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| Dana 18.05.2024 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Građevinsko zemljište, Kragujeva ... | 13500 EUR | 11000 EUR | -18.52% | Detalji |
| Dana 15.05.2024 ima 2 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Poslovni prostor, Užice, Zlatibor ... | 1800000 EUR | 1400000 EUR | -22.22% | Detalji |
| • Ugostiteljski objekat, Užice, Zla ... | 1800000 EUR | 1400000 EUR | -22.22% | Detalji |
| Dana 12.05.2024 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Građevinsko zemljište, Užice, Z ... | 25000 EUR | 19000 EUR | -24.00% | Detalji |
| Dana 30.04.2024 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Građevinsko zemljište, Beograd, ... | 52000 EUR | 50000 EUR | -3.85% | Detalji |
| Dana 29.04.2024 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Dvosoban stan, Užice, Zlatibor - ... | 63000 EUR | 60000 EUR | -4.76% | Detalji |
| Dana 27.04.2024 ima 5 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Građevinsko zemljište, Niš, Pal ... | 133100 EUR | 122400 EUR | -8.04% | Detalji |