| Dana 24.01.2025 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Građevinsko zemljište, Niš, Ni ... | 14000 EUR | 11000 EUR | -21.43% | Detalji |
| Dana 21.01.2025 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Kuća, Beograd, Vranić | 105000 EUR | 99000 EUR | -5.71% | Detalji |
| Dana 20.01.2025 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Trosoban stan, Sokobanja, Centar | 147000 EUR | 125000 EUR | -14.97% | Detalji |
| Dana 19.01.2025 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Turistički objekat, Zrenjanin, Ce ... | 179000 EUR | 169000 EUR | -5.59% | Detalji |
| Dana 16.01.2025 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Lokal, Beograd, Crveni Krst - Vra ... | 126900 EUR | 117500 EUR | -7.41% | Detalji |
| Dana 14.01.2025 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Četvorosoban stan, Beograd, Zemun ... | 430500 EUR | 425500 EUR | -1.16% | Detalji |
| Dana 10.01.2025 ima 4 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Trosoban stan, Beograd, Bogoslovija | 280000 EUR | 270000 EUR | -3.57% | Detalji |
| • Troiposoban stan, Niš, Donji Komren | 85000 EUR | 75000 EUR | -11.76% | Detalji |
| Dana 09.01.2025 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Dvosoban stan, Beograd, Novi Beogr ... | 315000 EUR | 275000 EUR | -12.70% | Detalji |
| Dana 25.12.2024 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Kuća, Kruševac, Bagdala | 390000 EUR | 300000 EUR | -23.08% | Detalji |
| Dana 23.12.2024 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Poljoprivredno zemljište, Beograd ... | 300000 EUR | 240000 EUR | -20.00% | Detalji |
| Dana 14.12.2024 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Građevinsko zemljište, Kragujeva ... | 365625 EUR | 292500 EUR | -20.00% | Detalji |
| Dana 11.12.2024 ima 1 nekretnina na popustu. |
|---|
| • Trosoban stan, Beograd, Hram Sveto ... | 890000 EUR | 815000 EUR | -8.43% | Detalji |
| Dana 09.12.2024 ima 2 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Kuća, Zrenjanin, Bagljaš | 170000 EUR | 150000 EUR | -11.76% | Detalji |
| • Kuća, Užice, Zlatibor - Čajetina | 200000 EUR | 199990 EUR | -0.00% | Detalji |
| Dana 06.12.2024 ima 3 nekretnine na popustu. |
|---|
| • Četvorosoban stan, Beograd, Golf ... | 490000 EUR | 460000 EUR | -6.12% | Detalji |
| • Četvorosoban stan, Beograd, Stari ... | 836000 EUR | 777000 EUR | -7.06% | Detalji |
| • Višesoban stan, Beograd, Bogoslov ... | 630000 EUR | 610000 EUR | -3.17% | Detalji |