Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 6
17
720 000 €
2000 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
360 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Fažana Kuća 36m2 stambenog prostora, dobra lokacija ,udaljenost od plaže za kupanje 600m. Zemljište 620m2 ,ogr...
Fažana Kuća 36m2 stambenog prostora, dobra lokacija ,udaljen...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
17
1 500 000 €
5357 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
VILA, ISTRA, FAŽANA, 280 M2 Prodaje se vila površine 280 m2, na parceli površine 489 m2. Vila je građena 2015...
VILA, ISTRA, FAŽANA, 280 M2 Prodaje se vila površine 280 m2...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
17
740 000 €
3083 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Valbandon objekt 240m2 sa 4 stambene jedinice, dvije u prizemlju i dvije na katu objekta.Svaki stan ima odvoje...
Valbandon objekt 240m2 sa 4 stambene jedinice, dvije u prize...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
16
950 000 €
2262 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
420 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, FAŽANA, 420 M2 Prodaje se lijepo uređena kuća u Valbandonu (Fažana) sa 6 lijepo opremljenih apa...
KUĆA, PRODAJA, FAŽANA, 420 M2 Prodaje se lijepo uređena kuća...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
11
1 940 000 €
151 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
12887 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodajemo poljoprivredni teren pravilnog oblika,400 metara od mora. Prekrasan teren koji ima mogućnost prenamj...
Prodajemo poljoprivredni teren pravilnog oblika,400 metara o...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
1
265 000 €
261 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
1014 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se građevinsko zemljište od 1014 m2 u Valbandonu na mirnoj lokaciji. Na zemljištu se nalazi voda, s...
Prodaje se građevinsko zemljište od 1014 m2 u Valbandonu na ...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena: