150 500 €
220 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
684 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, VALBANDON, 684 m2
Prodaje se građevinsko zemljište u Valbandonu (Fažana) udal...
PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, VALBANDON, 684 m2
Prodaje s...